Dlaczego my?

 • 1.
  Ponad 45 lat doświadczenia

  Firma ARS powstała w 1995 roku na bazie zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych, który rozpoczął działalność w 1968 roku.

 • 2.
  Nowoczesny park maszynowy

  W produkcji wykorzystujemy ultranowoczesne automaty wtryskowe, zapewniające wysoką jakość naszych wyrobów.

 • 3.
  Indywidulane podejście

  Zapewniamy indywidualne podejście podczas ustalania warunków współpracy handlowej.

O firmie

Firma ARS powstała w 1995 roku na bazie zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych, który rozpoczął działalność w 1968 roku. Działalność produkcyjna trwa więc nieprzerwanie ponad 40 lat.

Istotnym sukcesem firmy jest ekologiczny charakter produkcji. Hale produkcyjne ogrzewane są energią cieplną wytwarzaną w procesie technologicznym. Niewielka ilość odpadów wykorzystywana jest powtórnie co powoduje niską uciążliwość dla środowiska naturalnego. Również produkt finalny jest elementem konstrukcji i jako takie nie trafia na wysypisko odpadów.

ARBURG

W 2007 roku zakupiono nowe wtryskarki ARBURG produkcji niemieckiej. Są to ultranowoczesne automaty wtryskowe sterowane układami cyfrowymi, pozwalające na produkcję wysoko specjalistycznych produktów. Zastosowanie nowoczesnej technologii zaowocowało znaczącym wzrostem wydajności i obniżeniem kosztów produkcji. Co jednak najważniejsze uzyskano bardzo wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz niemal stuprocentową powtarzalność produkcji, co w przypadku długich serii jest gwarancją uzyskania najwyższego uznania u naszych odbiorców.