Listwy dystansowe do zbrojenia betonu SPIDER

Listwy zbrojeniowe SPIDER dzięki zastosowaniu unikatowych, bocznych zaczepów dają możliwość łączenia w poprzek umożliwiając stworzenie stabilnej konstrukcji, na której swobodnie można ułożyć zbrojenie co jest absolutną nowością na runku.

Liniowe podkładki SPIDER wykonane są z polipropylenu odpornego na uszkodzenia. Ich podstawową cechą jest lekkość i stabilność dystansu.

 

Listwy dystansowe do zbrojenia betonu SPIDER

Listwy SPIDER można dowolnie łączyć w dłuż w zależności od oczekiwanej długości jak również w poprzek tworząc kratownice a poszczególne elementy nie ulegają rozwarstwieniu. Warto również zwrócić uwagę, że struktura listwy charakteryzuje się licznymi otworami, które minimalizują jej rozszerzalność i pozwalają na otulenie betonem zbrojenia oraz samej podkładki SPIDER co w praktyce pozwala wyeliminować jego pęknięcia. Listwa SPIDER to nowoczesna, stabilna podkładka do zastosowania dla grubości otuliny betonu od 15 do 50 mm.

Listwy SPIDER produkowane przez Firmę ARS- HW są absolutną nowością na rynku zbrojenia dystansowego do betonu monolitycznego jako podkładka dystansowa do otuliny betonu. Istniejące na rynku polskim i europejskim dystanse są produkowane tylko w systemie połączeń równoległych, natomiast listwy SPIDER produkowane przez ARS można wpinać w elementy boczne tworząc kwadraty lub prostokąty w zależności od potrzeb konstruktora statyka. Listwy SPIDER są zabezpieczone wzorem przemysłowym wyłącznie dla Firmy ARS- HW jak również wszystkie zapięcia zabezpieczone są patentem ,którego numer widoczny jest na każdej listwie. Uprzejmie informujemy, że listwy nasze są rozwiązanie w pięciu rodzajach wysokości 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 50 mm.

listwy spider

Zalety listw dystansowych SPIDER firmy ARS

  • Najczęściej stosowane w trakcie szalowania i betonowania zbrojeń poziomych oraz pionowych
  • Zapewniają komfort układania zbrojenia przy jednoczesnym skróceniu czasu montażu
  • Boczne wycięcia minimalizują rozszerzalność oraz umożliwiają przepływ mieszanki betonowej pozwalające na pełne otulenie zbrojenia
  • Służą do podparcia zbrojenia z siatek lub gęsto ułożonych prętów zbrojenia głównego
  • Szybki montaż
  • Nowoczesna i stabilna podkładka uniwersalnego zastosowania umożliwiająca łączenie wzdłuż jak również w poprzek

Wyślij zapytanie dotyczące tego produktu.